About Aulian

شرکت عالیان در ژانویه سال 2010 میلادی تاسیس گردید و اهم فعالیت خود را بر ایجاد بستری مطمئن برای ارائه خدمات بازرگانی و سرویس‌های مرتبط با آن را برای رفاه حال مشتریان خود بنیان گذارد.

اکنون این شرکت در دو زمینه قطعات یدکی خودرو و مواد غذایی فعالیت گسترده‌ای دارد و به‌عنوان یکی از قطب‌های مطرح در این دو بازار شناخته می‌شود.

دپارتمان قطعات: عمده فعالیت این شرکت متمرکز بر ارائه محصولات سه کارخانه بزرگ صنعت خودرو در اروپا و برزیل است و در همین راستا، نمایندگی انحصاری توزیع و فروش محصولات این سه کارخانه معظم را از آن خود دارد

دپارتمان مواد غذایی: نمایندگی انحصاری پرسابقه‌ترین کارخانجات تولیدکننده انواع اسانس‌های خوراکی ، پودر کاکائو ، رنگ های خوراکی ، CBS، لستین ، ژلاتین را در اختیار داریم تا در این زمینه با ارائه سرویس‌های یرتر نسبت به رقبا، توجه مخاطبین را جلب نماییم.

بازدیدکنندگان عزیز ما می‌توانند با مراجعه به دپارتمان‌های این شرکت با نام و محصولات و توانمندی کارخانجات تولیدی که این شرکت نمایندگی انحصاری توزیع و فروش آن را در جمهوری اسلامی ایران دارند آشنا شوند.

هدف ما، ایجاد و ارائه خدماتی است که همواره بر مبنای عرضه کالاهای باکیفیت و استاندارد تولید شده تا در این راستا اعتماد بخش‌های مختلف بازار را جلب نماید.

رسالت عالیان ایجاد رابطه‌ای مداوم با مشتریان خود با عرضه کالاهای متنوع باکیفیت و نهایتا حمایت از مشتری است.

برنامه ما، بر پایه مشتری مداری و ارج نهادن به نیاز مخاطبان خود، تلاش در به دست آوردن پیشرفت‌های متوالی و به وجود آوردن صنعتی جدید در سرویس‌دهی به مشتریان، مطابق با استانداردهای جهانی است.